Andrej MlinarŔÝk


My produkujeme svatební videa, kde akce a inteligentní humor střídá skutečnou romantiku v dechberoucím mixu těch nejlepších záběrů z vaší svatby. Navíc je možné, že se během důležitých chvil svatebního dne bude objevovat tam, kde nemá, a tak třeba můžete přijít fotky prstýnků, protože kameraman se zrovna v té chvíli objeví fotografovi v záběru… Zvažujete-li tedy tuto variantu, zkuste minimálně zabrouzdat na internetu a vypátrat tipy a triky pro to, aby měl „váš kameraman všechny potřebné záběry, ale nenarušil vzácné a neopakovatelné chvíle vašeho velkého dne.

Pokud ano, náš svatební fotograf a kameraman vyhotoví pro vás vysoce umělecký a kreativní collection z těchto air. Během Vašeho svatebního dne vznikne totiž tolik jedinečných okamžiků které svatební fotograf může zachytit,že se v posledních letech stala přítomnost fotografa téměř po celý svatební den běžným standardem. Na druhou stranu však zcela respektujeme svatební method svatba video, kterému se plně podřizujeme. Dramaturgickou i režijní podobu díla určuje kameraman po předchozí dohodě s klientem.

S vložením externích audiovizuálních elementů na požádání, move do podoby dvou různých formátu dle výběru (DVD, Thumb, DivX/XviD, apod.) Dramaturgickou i režijní podobu díla určuje kameraman po předchozí dohodě s klientem, ale I-v průběhu postprodukce, přičemž platí, že klient má až 2 možnosti ke změně finální podoby díla před jeho uzavřením. Vzhledem k tomu, že se svatební obřady odehrávají na velmi různorodých místech, snažíme se vždy používat takovou techniku a přístup k natáčení, který nám zajístí highest kvalitního záznamu pro budoucí výrobu videa.